اطلاعیه

  • پنجشنبه 13 شهریور 1393 ساعت 14:11
  • 10
جناب آقای دکتر فرخ سیف‌بهزاد مدیر مسوول سایت پهنک، بنیانگزار، صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه‌ی «پزشکی‌امروز» به دیار باقی شتافت.
اطلاعیه
مهندس اردوان سیف بهزاد شماره ۱۰۱۳

جناب آقای دکتر فرخ سیف‌بهزاد مدیر مسوول سایت پهنک، بنیانگزار، صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه‌ی «پزشکی‌امروز» به دیار باقی شتافت.

 

کلام آغازین جناب آقای دکتر فرخ سیف بهزاد در روز شروع به‌کار پهنک:
"با سلام و درود: برای آنکه از قافله متمدنان عقب نمانیم و درجهل خود درجا نزنیم وهمچون آن بارکش عصاری به دور خود نگردیم، به پیشنهاد دوستان دست اندرکار وبلاگی فراهم آوردیم تا آنچه را که در زمینه گیاهان در جهان وجود دارد به مرور بر صفحه پهنک حک کنیم. این کار چندین حسن دارد که اولی افزایش اطلاعات این حقیر است. در این مجموعه می کوشیم آنچه را که می توان درمورد گیاه نوشت فرارویتان پهن کنیم. پهنک را از خود بدانید، مارا تنها نگذارید و نظرات خود را برای ما بفرستید. دکتر فرخ سیف بهزاد ۱۸ آبان ۱۳۸۸ "

پدرم عاشق آموختن علم ونشر آن بود و ساعات متمادی وقت گرانمایه خود را صرف ترویج علم می‌نمود وی تا روز سه‌شنبه۱۱ شهریورماه ۹۳ این راه را ادامه‌ داد و در شامگاه ۱۱‌شهریورماه جان به جانان تسلیم کرد.
وی یکی از والاترین انسان‌های زمان ما و نوری بود که به نور پیوست.

ای جان پدر که آن جهانت خوش‌ باد
                                         رفتــی زبَـــرم که جــاودانت خـوش باد
تـو ملک فـنــا را به بقــــا بگــــزیــــدی
                                         سودی سَره کردی که روانت خوش باد

                                                                                  روحش شاد

دبیر اجرایی پزشکی امروز
                مهندس اردوان سیف‌بهزادنظرات
مهدی محرری
نمی دونم چگونه می توان این رفتن و تنها گذاشتن را باور کرد،وبه بازماندگان تسلیت گفت. اندوه گرانباریست نبودن استادی که امید بودن های بسیاری بود؛ و نبودنش که نه شدنش ... جاودانه شدنش ... تنها شدنمان ... تنها ماندنمان ... بی استاد تنها ماندن دشواراست... ناگوار است... خدایا به نفس استاد بر بادبان امیدمان دمیدی این زورق سرگردان به بیکران دریای زندگی رابا رها نکردی و رهایش نخواهی نمود... از آن که انرژی جانش برایمان فرخ سیف بهزاد بود و جاودانه خواهد بود.
بیمار اقای دکتر بهزاد
روحش شاد انشاالله شماادامه دهنده راه وروش ان مرحوم باشید
حمیدرضا محمدی
وای خدا باورم نمیشه من عاشقش بودم :((((((((((((
z.a
Hargeznamira anke delash zedeh shod be eshgh ostore khobiha az yad nakhahad raft rohashshad
زهره اقازاده
سلام..با عرض تسلیت دکتر یکی از سرمایه های ملی بودندخداوند قرین رحمتشان گرداند۰ نام نیکو گر بماند ز آدمی به کزو ماند سرای زرنگار
فریبا احدی
فقط میگم خیلی سخته منم احساس کردم این غم بزرگو منم حس کردم بهترین حامیم رو از دست دادم عرض تسلیت
جواد غریب
انسان نمونه وبزرگی بود افسوس میخورم که چرا از دانسته هایش کم استفاده کردم انسان فوق العاده ای بود همیشه یادش برایم خاطره است همیشه از خدا برایش طلب مغفرت میکنم و به دنبال کسی هستم که راه وخصوصیات اخلاقی او را داشته باشد مصداق واقعی این شعر بود... از شمار تن یک. از شمار خرد هزاران بیش... یادش گرامی و راهش پر رهرو باد
مصطفی امانی
با سلام آقای دکتر انسان وارسته ای بود که خدمت به مردم راعاقبت به خیری خود می دانست اکثر پزشکانی امروزی ثروت اندوزی را از را چپاول مریض های خود به مسابقه گذاشته اند یادم نمی رود که پارسال خدمت دکتر رسیدم با بابت بیماری معده با چند تجویز داروهای گیاهی مرا از شر بیماری نجات دادند آن هم با ویزیت تقریبا رایگان کدام پزشکی امروزه تعرفه پاین تر از تعرفه نظام پزشکی دریافت می کند همه به فکر رسیدن زودتر به داشتن برج، ویلا و..... هستند خداوند روح دکتر فرخ سیف بهزاد را قرین رحمت خویش گرداند . روحش شاد
اردشیر ژاله
روحش شاد، شادی ابدی نثار وجودش باد دکتر از معدود انسان هایی بود که بوی انسانیت می داد. ما بیماران دکتر بهزاد یتیم شدیم. خداوند رحمتش کند. افسوس افسوس افسوس
پروین معشوری
با سلام و درود به آقای مهندس اردوان سیف بهزاد.تسلیت غم انگیز من را پذیرا باشید. حیف از آقای دکتر فرخ سیف بهزاد وارسته. حیف که جامعه بزشکی اینقدر زود این مرد بزرگ و ناشناخته را از دست داد. من مهندس ارشد کشاورزی هستم اما همچنان که باید به علم و خواص گیاهی ناشناس و بیسوادم. آقای دکتر بهزاد برای درمان بسیاری از بیماریها با داروهای گیاهی معجزه می کردند. دوست داشتم در خدمت ایشان تلمذ نموده و برای درمان بیماریها کتاب مبسوطی بنویسیم و دیدگاهها و تجویز ایشان تا ابد یادگار بماند و تجارب ارزنده شان محفوظ و ماندگار شود.ایشان با ترک دنیا و تقویت روح درمانگری شان و با اشراف به درد بیماران، خدمات بزرگی به بیماران مستأصل انجام میدادند و خدمات برجسته ای را به جامعه پزشکی ارائه نمودند. پیشنهاد می کنم بیماران عزیزی که به دست توانای ایشان و از نسخ شفا بخش و درمانی ایشان استفاده نموده و آلام و دردهایشان تسکین یا از بین رفته است همکاری نموده تا دلسوزانی مثل جنابعالی یا کسانی چون من که علاقه مند به همکاری هستند بتوانیم مجموعه بزرگی از تجویزهای ایشان جمع آوری نموده تا شاید گوشه ای از محبت های ایشان را جبران نماییم. نمونه ای کوچک از تجویز ایشان: پزشکان مشهور تهران به مادر همسرم استراحت مطلق داده بودند و یک هفته بعد باید برای عمل جراحی زانو بستری می شدند. با خواهش و التماس ایشان را نزد آقای دکتر بهزاد بردیم ایشان با تجویز زردچوبه، سویا، دوغ، روزی دوساعت پیاده روی و ... شفا یافته و آن عمل انجام نشد و ایشاه همچنان روزی دوساعت پیاده روی می کنند. روح این پزشک بزرگ و چیره دست شاد و جایگاهشان در بهشت برین محفوظ باد.
ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 6 و 6 =